Regeneracja

Filtry DPF

Zobacz

Regeneracja

Turbosprężarki

Zobacz
Potrzebujesz DODATKOWYCH informacji? Skontaktuj się z nami!
INFOLINIA

Regeneracja filtra DPF - hydrodynamiczna

Regeneracja hydrodynamiczna – 99% wydajności!

Zastosowana metoda gwarantuje przywrócenie wydajności filtra do poziomu ~ 99% bez konieczności jego rozcinania czy też demontażu czujników z obudowy filtra.

Zdemontowany z pojazdu filtr poddawany jest procesowi czyszczenia, w którym wykorzystywane są środki chemiczne oraz strumień wody o odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu. Usuwane są dzięki temu wszystkie cząstki PM10, osady z oleju oraz ceru (w przypadku filtrów FAP). Jest to bardzo skuteczny sposób, który nie stwarza ryzyka uszkodzenia wkładu filtra (co może zdarzyć się w metodach czyszczenia opartych na działaniu wysokiej temperatury).

Regeneracja

FILTRÓW DPF

Regenerujemy filtry do aut osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych oraz budowlanych.

Filtr cząstek stałych sprawia kłopoty? Usuwanie DPF nie jest już konieczne! Po prostu skutecznie go zregeneruj! Jeżeli na skutek długotrwałej eksploatacji samochodu w warunkach miejskich lub awarii układu sterowania, filtr cząstek stałych DPF w twoim samochodzie został całkowicie zablokowany cząstkami sadzy – ZREGENERUJ GO U NAS!

UMÓW WIZYTĘ

Profesjonalność i najwyższy poziom usług
Gwarancja 24 miesięce na DPF FAP

Wykonana przez nas regeneracja nie powoduje utraty homologacji na samochód (unikniesz: negatywnego wyniku badań technicznych, wysokich mandatów i holowania na lawecie).

Jedynym warunkiem przyjęcia filtra do czyszczenia jest brak uszkodzeń mechanicznych lub chemicznym spowodowanych nieprofesjonalnym czyszczeniem (dotyczy wkładu filtrującego). W razie braku możliwości skutecznego oczyszczenia filtra nie pobieramy żadnych opłat za usługę! Zregeneruj swój filtr DPF u nas i zyskaj szereg korzyści:

  • pojazd nadal spełnia normę emisji spalin z którą był homologowany,
  • brak zagrożenia ukaraniem mandatem za brak filtra cząstek stałych,
  • brak problemów podczas badania technicznego pojazdu,
  • brak zmiany charakterystyki układu wydechowego związanej z wycięciem filtra, która może powodować np. zwiększony wyciek oleju przez uszczelnienia turbosprężarki.
PROFESSIONAL service DPF/TURBO

Turbosprężarki: naprawa, regulacja, tuning

Nasze laboratorium turbosprężarek jest miejscem gdzie codziennie dokonujemy precyzyjnych procesów diagnostycznych i naprawczych różnego rodzaju turbosprężarek i sterowników elektronicznych do turbosprężarek.

Od wielu lat specjalizuje się w naprawie turbosprężarek zarówno do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i maszyn budowlanych czy rolniczych. Cechuje nas wiedza, doświadczenie i nowoczesny park maszyn. Wszystkie naprawy i diagnostyka turbosprężarek wraz z elektronicznymi sterownikami, wykonujemy w laboratoryjnych warunkach specjalnie do tego zaprojektowanych.

Diagnostyka, naprawa, testowanie, program.

 

Naprawa sterowników turbosprężarek.

 

Regulacja zmiennej geometrii

 

Tuning turbosprężarek

 

Regeneracja

TURBOSPRĘŻAREK

Profesjonalnie regenerujemy oraz naprawiamy turbosprężarki według najwyższych standardów jakości. Naprawione u nas turbosprężarki porównywalne są jakościowo z nowymi.

Turbosprężarki ulegają naturalnemu zużyciu eksploatacyjnemu. Prawidłowo eksploatowana turbosprężarka wystarcza na ok. 250 000 km. Narażone  na najszybsze zużycie są elementy wirujące wewnątrz turbiny oraz uszczelnienia turbosprężarek. Dzięki poprawnej regeneracji, z użyciem wysokiej klasy części będzie działała przez długi czas.

UMÓW WIZYTĘ

Przywróć pełną moc silnika - gwarancja 12 miesiące!

Komputerowa diagnostyka i pomiar elementów

Działanie potwierdzone wydrukiem z potwierdzeniem uzyskanych prawidłowych wartości kalibracji